Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2321877
11116
387
Herendi virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 cm 2321878
11117
387
Herendi virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 6,5 cm 2321872
11118
387
Herendi porcelán szív alakú, virág mintás rózsás bonbonniere. kézzel festett, jelzett , apró lepattanás a rózsán 8,5x7,5 cm 2322310
11119
387
40000
Zsolnay gyíkos kínáló, asztalközép. Eozin mázas, Jelzett, alján gyártási mázrepedéssel, egyébként hibátlan . 26x21 cm 2322339
11120
387
Zsolnay lovacska, eozin mázas, jelzett (tervező Nádor Judit), talpán kis máz kopás, m:14 cm, h:16 cm 2322316
11121
387
Zsolnay áttört, figurális kínáló tál. Eozin mázas, Jelzett, hibátlan. d:21 cm 2322675
11122
387
Zsolnay eozin mázas art deco váza, jelzett, hibátlan m: 21 cm 2322676
11123
387
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, hibátlan m: 9,5 cm 2322632
11124
387
Zsolnay eozin mázas porcelán kínáló tál levél díszítéssel. Jelzett, hibátlan. d: 18 cm 2320192
11125
387
Zsolnay eozin mázas kislány tyúkkal, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedéssel 8,5×11 cm 2322306
11126
387
Zsolnay eozin mázas száraz virág váza figurális relieffel. Jelzett, hibátlan. d:13 cm, m: 9 cm 2322333
11127
387
Zsolnay fodros szélű váza, eozin mázas, jelzett, hibátlan, d:14 cm, m:8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft