Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2318492
11128
387
Zsolnay eozin mázas elefánt figura, jelzett, hibátlan. m: 8 cm 2322298
11129
387
30000
Zsolnay vad virág mintás nagy méretű fali dísztál. Kézzel festett, jelzett (Gádorné) hibátlan. d: 41 cm 2322651
11130
387
24000
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett Gadánné),hibátlan. d:19 m: 17 cm 2323172
11131
387
24000
Zsolnay virág mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, gyártáskori mázrepedéssel 36 cm 2323175
11132
387
14000
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, (Nyitrayné) hibátlan 27 cm 2322661
11133
387
Zsolnay virág mintás áttört váza. Kézzel festett, jelzett (Trajcsikné), kis mázrepedésekkel. 18,5 cm 2322646
11134
387
Zsolnay virág mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett (Szeli Péterné), apró kopással. d:20,5 m: 18 cm 2322637
11135
387
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Trajcsikné) hibátlan. 18 cm 2322641
11136
387
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett sorszámozott, hibátlan. 18 cm 2321192
11137
387
Zsolnay historizáló mintás, áttört váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm 2322669
11138
387
80000
Zsolnay bambusz mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 2318860
11139
387
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft