Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2315641
11091
387
Herendi Apponyi mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm 2319008
11092
387
Herendi csipkebogyó mintás lábas bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d:7,5 cm, m: 7 cm 2319024
11093
387
Herendi csipkebogyó mintás tákák. Kézzel festett, jelzettek, hibátlanok 14x9,5 cm 2315722
11094
387
Herendi MHO magyaros mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 11x7,5 cm 2299266
11095
387
40000
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2300503
11096
387
Herendi porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett (évszámmal), hibátlan, 8,5x7,5 cm 2152227
11097
387
26000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2306754
11098
387
3800
Herendi porcelán virág, kézzel festett, jelzett, kis hibákkal, 8×11 cm 2323687
11099
387
Herendi Ludas Matyi figura. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1942), hibátlan 12 cm 2315426
11100
387
Herendi táncoló pár, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2318523
11101
387
Herendi sárga rózsa. Kézzel festett, jelzett, sérült. 7,5x5 cm 2318497
11102
387
Herendi madárka falevélen. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft