Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2317191
11310
387
Moritz Zdekauer art deco étkészlet hiányos. 6 mélytányér, 5 lapos, 5 kicsi, 3 tálaló tál. levonóképes, jelzett, minimális kopással. 2317145
11311
387
Haas & Czjczek reggeliző készlet teás csészével. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal 2317144
11312
387
Haas & Czjczek reggeliző készlet teás csészével. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal 2317149
11313
387
Haas & Czjczek reggeliző készlet mokás csészével. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal 2319058
11314
387
Virágmintás porcelán váza, kézzel festett, Bakosné jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft