Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2159901
11238
387
Össz. 3 db klf. porcelán tányér: Habsburg-China Moritz Zdekauer süteményes tányér, matricás, jelzett, kisebb lepattanással, d: 15,5 cm. Winterling Röslau Bavaria ellipszis alakú tányér,matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm. Tányér, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 19 cm. 2240378
11239
387
Mikasa Japán mokkás készlet hiányosan. Matricás, jelzett, hibátlan. 2195039
11240
387
Jelzés nélkül: Antik, fajansz asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búra nélkül. 34 cm 2279586
11241
387
14000
Szecessziós Victoria porcelán váza szántó lovas jelzett képpel (Harrowing) jelzett, részben kézzel festett, apró lepattanásokkal. m: 39 cm 2321796
11242
387
Porcelán oroszlán, kézzel festett, formaszámmal jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 22,5 cm, m: 12,5 cm 2315725
11243
387
Porcelán parfümös üveg, kézzel aranyozott, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 12 cm 2258316
11244
387
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: "A részeges", festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan 17x21 cm 2318716
11245
387
Wernigerode porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2318724
11246
387
Cukortartó doboz, csészével és csészealjjal, kézzel festett, cukortartó sérült, több helyen repedéssel 2318734
11247
387
Vcitoria Austria "Budapest" porcelán kiöntő, jelzett, sérült, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2318737
11248
387
Rosenthal virágmintás porcelán mokkás csésze, csészealjjal, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2317042
11249
387
Villeroy & Boch porcelán lapos tányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft