Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2323456
11226
387
Meisseni áttört kínáló. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan d: 27 cm 2246795
11227
387
Apulum porcelán edény fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. m: 20 cm, d: 17 cm 2299093
11228
387
Porcelán patikai edény, festett felirattal, fedél nélkül, apró kopásnyomokkal. Jelzés nélkül, alján formaszámmal (?). m:16 cm 2297577
11229
387
Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. súlyemelés jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, hibátlan / Royal Dux Czechoslovakia Sokol games XI eagle - weight lifting figurine 19 cm 2297639
11230
387
Gránit bonbonniere virág mintával, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal. d: 11 cm 2263885
11231
387
Rosenthal porcelán fali tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 22 cm 2233577
11232
387
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm 2300231
11233
387
Limoges mini francia porcelán tényér, falra akaszthatós, matricás, jelzett, hibátlan, d: 5 cm 2275097
11234
387
Porcelán berakásos réz tányér, antikizáló grafikával a porcelánon, részben kézzel festett, jelzés nélkül, a porcelánon kopásnyommal, repedésekkel, d: 10 cm 2237435
11235
387
Gránit porcelán bögre, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9,5 cm 2242394
11236
387
"SWT" jelzésű porcelán vázácska, kézzel festett, apró kopással, m: 9 cm 2173668
11237
387
2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, egyik sérült a kalapnál, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft