Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2321873
11250
387
Láng M. porcelán mártásos edény, matricás, jelzett, kopásokkal 14x9,5 cm 2317013
11251
387
Porcelán sószóró, ezüst(Ag) jelzett kupakkal, formaszám: 6925, kupak kissé horpadt, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 3,5 cm 2316627
11252
387
Porcelán teafőző/kanna, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 2315401
11253
387
Porcelán lovagló gyerek, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m:16 cm 2315384
11254
387
Három liba, porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, apró lepattanásokkal, m: 9,5 cm 2315696
11255
387
Szent Antal porcelán szobor, kézzel festett, jelzetlen, kopásokkal, m: 20 cm 2315673
11256
387
Dankó Pista porcelán fehérmázas szobrocska, jelzetlen, lepattanással, m: 12,5 cm 2315659
11257
387
Porcelán vadliba, falra akaszthatós, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, 13,5x16,5 cm 2316441
11258
387
2 db francia porcelán tojástartó, Napóleon és Jozefina mintával, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 5 cm 2316403
11259
387
Porcelán fa betétes sótartó, jelzett, matricás, kopásokkal, alján lepattogzásokkal, 20,5x12,5x13 cm 2319677
11260
387
2 db jelzetlen porcelán olaj és ecettartó, matricás, dugóval, kis csorbával, m: 22 cm 2256559
11261
387
Aranyszínű német porcelán mokkás készlet, jelzett (Koszorúsné), kopásnyomokkal, lepattanással. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft