Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2317239
11262
387
Volkstedti porcelán-réz táncosnő asztali lámpa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, nem kipróbált, m: 28,5 cm 2316997
11263
387
Vörös eozin mázas porcelán kaspó. Jelzés nélkül. Belül kis tűzrepedéssel. m: 19 cm, d: 21 cm 2317005
11264
387
XIX. sz. Azonosítatlan jelzéssel: Fajansz kínáló tál. 24x18 cm 2323964
11265
387
Edelstein Bavaria Maria Theresia porcelán lapostányér virág mintával és arany színű peremmel, 6 db, matricás, apró kopásnyomokkal és mázhibákkal, d: 25 cm 2320266
11266
387
Virágos, fedeles porcelán tartó, jelzés nélkül, lepattanásokkal, 22×13 cm 2316844
11267
387
2 db Ens porcelán rózsás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. 5 cm 2316857
11268
387
Vegyes porcelán tétel, rg Cavintonos, alt Wien figura, gyertyatartók 2316894
11269
387
Alt Wien - Ackermann & Fritze bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 10 cm 2277864
11270
387
Porcelán madár, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 11 cm 2277755
11271
387
Porcelán madár és kacsa, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 3,5 és 13 cm 2277678
11272
387
Porcelán madár, kézzel festett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással, m: 13 cm 2303356
11273
387
Limoges virágmintás porcelán tál, részben kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft