Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2285663
11298
387
F & M cicás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm, m: 15 cm 2285893
11299
387
Pontresina matricás, tehenes kiöntő. Jelzés nélkül, kis kopásokkal. 15x10 cm 2285882
11300
387
14000
Rosenthal mokkás csésze + alj 6+1 db, egyiken repedéssel. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 2285691
11301
387
Villeroy & Boch porcelán csésze aljjal. máz alatti kék festéssel, jelzett, máz kopásokkal d: 9 cm, 15 cm 2319230
11302
387
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm 2285366
11303
387
Motts country life angol porcelán kistányér. d: 20 cm Matricás, hibátlan 2291536
11304
387
Metzler & Ortloff porcelán ékszerdobozka 2 db matricás, jelzett, apró kopásokkal. d: 8,5 cm 2319818
11305
387
Japán szacuma váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. m: 20,5 cm 2319986
11306
387
Meisseni porcelán salátás tál. Matricás, jelzett, kisebb kopásokkal. 23x23 cm 2319982
11307
387
Metzler & Ortlof vadkacsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21x9 cm 2320026
11308
387
Antik fajansz mennyezeti lámpatest, csillártakaró. Kézzel festett, jelzett (DRG) sérült. d: 22 cm 2318527
11309
387
Japán szacuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft