Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2303877
11274
387
100
Royal Bavaria biszkvit porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2306633
11275
387
Royal Copenhagen porcelán falitálak, 3 db évszám követő (1979, 1980, 1981), hibátlanok, jelzettek, d: 18 cm 2306624
11276
387
Royal Copenhagen porcelán falitálak, 3 db évszám követő (1976, 1977, 1978), hibátlanok, jelzettek, d: 18 cm 2261363
11277
387
Orosz porcelán pár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 27 cm 2261304
11278
387
Orosz porcelán hal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2321501
11279
387
Pillangómintás porcelán mokkás készlet, 6 db csésze + 6 db csészealj, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal 2319093
11280
387
Kalocsai porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 9 cm 2301360
11281
387
Kalocsai mokkás készlet + 2 tállal, kézzel festett, jelzett hibátlan 2318688
11282
387
Virágmintás porcelán urnaváza, kézzel festett, kopásnyomokkal, sérült, m: 22 cm 2318619
11283
387
Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2318270
11284
387
3800
Svéd virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 2318233
11285
387
Capodimonte porcelán őz, kézzel aranyozott, jelzett, 10×11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft