Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2318213
11286
387
Nils Holgersson svéd porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 2317775
11287
387
Bing&Grondhal porcelán mini fali tányér, 5 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×8 cm 2318168
11288
387
Royal dux kacsa békával, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm 2318187
11289
387
W&A Bertram porcelán kisfiú esernyővel és virággal, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15 cm 2318220
11290
387
Porcelán Gräfenthal táncoló pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm 2318263
11291
387
Oscar Schlegelmilch tálka, kézzel festett, kopásokkal, jelzett, 19x13 cm 2289704
11292
387
Bohemia csehszlovák hiányos porcelán étkészlet, tál d: 23 cm m: 6 cm, lapos kínáló 24x36 cm, kerek lapos tál d: 30,5 cm, leveses tál d: 23 cm m: 10 cm, 5 db mély- és 5 db lapos tányér, szószos tál, fűszertartó edényke, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2285338
11293
387
Kínai kávés készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 2245518
11294
387
15000
Capodimonte nagyszülők szobor. Kézzel festett, jelzett, lepattanással. 29 cm 2317069
11295
387
XIX. sz. Angol fajansz kézmosó, vízöntő edény. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, hajszálrepedéssel. Jelzés nélkül 27x25x24 cm 2306045
11296
387
Hollóházi porcelán butykos, Zalaegerszeg felirattal és mintával, matricás, jelzett, apró kopással, m: 23 cm 2306050
11297
387
Porcelán feszület, aranyozással, kézi festéssel, jelzés nélkül, kopott, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft