Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2315654
11213
387
Drasche női akt, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm 2320246
11214
387
100
Kőbányai porcelán madárka. Jelzett, alján apró lepattanással. 21x19 cm 2319947
11216
387
Gránit fedeles szószos kínáló tál, 3 db betéttel, Jelzett, gyártáskori mázhibák. 30x17 cm 2322292
11217
387
28000
Goebel - Gustav Klimt Die Jungfrau porcelán fali dísztál. Limitált széria 498/1000 (Artis Orbis). Levonóképes, jelzett, hibátlan. d: 42 cm 2321600
11218
387
Rosenthal Victor Vasarely grafikával díszített porcelán képeslap, díszdobozban, ceruzával, leírással / Vasarely - Rosenthal porcelain postcard. Marked in complete set box. 16x12 cm 2321222
11219
387
Capodimonte italozók. Festett biszkvit porcelán. Jelzett, hibátlan. 19x16 cm 2200082
11220
387
14000
Capodimonte gyümölcsszedő lányka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 32 cm 2319747
11221
387
Meisseni porcelán mustáros tégely, máz alatti kék festéssel, jelzett, alján javítás nyomaival, m: 11 cm 2319751
11222
387
Meisseni porcelán reggeliző készlet, 1 db csésze + 1 db csészealj + 1 db kistányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, poháron kis sérüléssel, m: 7,5 cm, d: 15,5 cm, 15 cm 2319761
11223
387
Meisseni porcelán reggeliző készlet, 1 db csésze + 1 db csészealj + 1 db kistányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, poháron kis sérüléssel, m: 7,5 cm, d: 15,5 cm, 15 cm 2319771
11224
387
Meisseni porcelán reggeliző készlet, 1 db csésze + 1 db csészealj + 1 db kistányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, poháron kis sérüléssel, m: 7,5 cm, d: 15,5 cm, 15 cm 2323490
11225
387
Meisseni porcelán kékfestéses kávés csésze, és csésze alj, jelzett, d: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft