Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2317010
11177
387
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán cukordoboz. Matricás, jelzett, apró öntési hibákkal, m: 9 cm, d: 9 cm 2322281
11178
387
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopással, m: 30 cm 2321478
11179
387
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, jelzett, matricás, minimális kopással, m: 20 cm 2321874
11180
387
Hollóházi porcelán trombitás fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 2321875
11181
387
Hollóházi matyó népviseletes fiú. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm, 2321870
11182
387
Hollóházi lány kutyával, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 15 cm 2321869
11183
387
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm 2321879
11184
387
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, kopással a csőr végén, m: 23 cm 2315434
11185
387
Hollóházi gyöngytyúk pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm 2315650
11186
387
Hollóházi porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 14,5 cm 2316788
11187
387
Hollóházi matyó népviseletes pár. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm, 11 cm 2318854
11188
387
Hollóházi porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan. 12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft