Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2320478
11165
387
Zsolnay porcelán hamus tál, Agrobank Rt. matricával, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 11 cm 2287289
11166
387
Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 15 cm 2321493
11167
387
Zsolnay vázácska. Matricás, jelzett, hibátlan 11 cm 2320641
11168
387
Zsolnay teás csésze aljjal. Jelzett, matricás, minimális kopással. 2320640
11169
387
Zsolnay teás csésze készlet 6 db. Jelzett, matricás, minimális kopással. 2321876
11170
387
2 db Zsolnay tejszínes kiöntő. Matricás, jelzett, kopással 7x4 cm 2315716
11171
387
Zsolnay porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2315723
11172
387
Zsolnay porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13 cm 2258663
11173
387
Zsolnay porcelán kulacs, matricás/kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 13,5x9 cm 2275724
11174
387
Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm 2258135
11175
387
Zsolnay porcelán bögre Harkányfürdő mintával, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9,5 cm 2257578
11176
387
Zsolnay porcelán süteményeskészlet, hiányos, 1 db tálca, 5 db kistányér, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm, 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft