Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2319749
11103
387
Herendi Porcelángyár emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm. Fény felé tartós // hold to light 2185720
11104
387
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, alján Erzsébet Kórház ajándékozási felirattal 1996-ból, apró kopásnyomokkal, m:35 / Herendi Déryné chinaware statue 2315392
11105
387
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2315839
11106
387
Herendi János vitéz a griffmadáron, kézzel festett, jelzett, csákón lepattanással, alján sérülésekkel, m:20,5 cm, h:18 cm 2315852
11107
387
Herendi porcelán madár virágokon, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással az egyik szirmon, m: 9 cm 2215687
11108
387
70000
Herendi dombornyomott váza, Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 20 cm 2315530
11109
387
Herendi rózsaszínű rózsa porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 8,5x7 cm 2315730
11110
387
Herendi kétfüles csésze/cukortartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 2315886
11111
387
Herendi porcelán süteményes tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 32x28 cm 2315501
11113
387
Herendi virágmintás porcelán csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 14 cm, m: 7 cm 2319201
11114
387
Herendi porcelán virág mintás kínáló tál. Levél alakú, Jelzett, hibátlan. 24x20 cm 2319094
11115
387
Herendi virág mintás vázácska és tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. 5,5x5,5 cm, 6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft