Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2262259
11079
387
Herendi Eton mintás lapostányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 25,5 cm 2262214
11080
387
Herendi Eton mintás kistányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 20,5 cm 2262221
11081
387
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 22,5 cm 2262223
11082
387
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 22,5 cm 2262227
11083
387
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 22,5 cm 2262224
11084
387
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 22,5 cm 2318995
11085
387
Herendi blue garland (PBG) mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:15 cm, m: 11 cm 2318991
11086
387
Herendi blue garland (PBG) mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18 cm 2318986
11087
387
Herendi blue garland (PBG) mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 25,5 cm 2299230
11088
387
Herendi kék virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2321173
11089
387
15000
Herendi Fruits & Flowers (BFR) mintás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.14x10 cm 2322285
11090
387
Herendi Apponyi fantázia mintás falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft