Porcelán parfümös üveg, kézzel aranyozott, kopásnyomokkal, jelzés nélk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/387/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Porcelan-parfumos-uveg-kezzel-aranyozott-kopasnyomokkal-jelzes-nelkul-m-12-cm~II2315725
2315725
11243
387
Leírás: Porcelán parfümös üveg, kézzel aranyozott, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 12 cm
: pelikán_kristóf