Hollóházi porcelán teás csésze aljjal, 6+6 db, matricás, jelzett, kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/387/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Hollohazi-porcelan-teas-csesze-aljjal-6plus6-db-matricas-jelzett-kopasnyomokkal~II2289677
2289677
11191
387
Leírás: Hollóházi porcelán teás csésze aljjal, 6+6 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
: karap_norbert