Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2215692
10324
376
Kiss Terézia (1928- ): Virágcsokor. Színezett rézkarc 41x32 cm Üvegezett keretben 1085019
10325
376
K.J. jelzéssel: Vízpart. Olaj, papír, üvegezett keretben, 31×39 cm 2092492
10326
376
Kléh jelzéssel: Tiszta udvar. Olaj, karton, keretben, 38×49 cm 1954220
10327
376
Klimó István (1883-1961): Utcarészlet. Pasztell, papír, apró szakadással, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm 2211011
10328
376
15000
Kling György (1912-1991): Tél. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Sérült fa keretben. 60×70 cm 2211931
10329
376
Kmetty jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, fa keretben. 54,5×41,5 cm 2211618
10330
376
4600
Koch 55 jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír. Díszes, üvegezett fa keretben. 29,5×39,5 cm 2209271
10331
376
Koczor Sándor (1928-1982): "Hévíz Gyógyfürdő" porcelánterv, vegyes technika,papír, jelzett, d: 5,5 cm,papír: 10x21 cm 2167184
10332
376
30000
Koleszár György (?-?): Pálinkafőzés, Zala. Olaj, farost, jelzett. Díszes, reprezentatív fa keretben, 45×62 cm 2152931
10333
376
Kolozsvári jelzéssel: Folyópart. Olaj, papír. 24x18 cm 2207335
10334
376
Komáromi János (1943-): Kunyhó. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (30/50), 15,5x22 cm 2211893
10335
376
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Pecázók. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 25×18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft