Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2209934
10432
376
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a domboldalban (Tabán?). Pasztell, papír. Díszes, régi üvegezett keretben. 25x35 cm 2211906
10433
376
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj fenyőkkel. Olaj, karton. Fa keretben, 33×26 cm 2206838
10434
376
Olvashatatlan jelzéssel: Idylle de Kaulbach. Rézkarc, papír, foltos. Üvegezett fa keretben, 24,5×19 cm 2162511
10435
376
4200
Olvashatatlan jelzéssel (... János 1941): Zöldellő táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, kopott fa keretben, 20,5x29 cm 2184291
10436
376
Olvashatatlan jelzéssel (Ka...): Vízparti épület (hátoldalán olvashatatlan címmel: .... Borgyár házak frontja?). Olaj, karton, üvegezett, régebbi fakeretben, 24×34 cm 2215554
10437
376
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány portré. Ceruza, karton, sérült állapotban, hajtás nyomaival, sarkaiból hiányzik egy-egy darab 2206781
10438
376
Olvashatatlan jelzéssel: Kocsi a ház előtt. Olaj, karton, sérült. Fa keretben, hátoldalán baseli keretező címkéjével, 50×75 cm 2207282
10439
376
Olvashatatlan jelzéssel: Kolozsvár, vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27,5×19,5 cm 2206392
10440
376
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, fa. 23x23 cm 2211724
10441
376
Olvashatatlan jelzéssel: Kőszeg. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 25x25 cm 2092560
10442
376
Olvashatatlan jelzéssel: Lány virágcsokorral. Olaj, vászon, 69×47 cm 1991283
10443
376
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, gyűrött, 27×48 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft