Kling György (1912-1991): Tél. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Sérült f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kling-Gyorgy-1912-1991-Tel-Olaj-vaszon-jelzett-serult-Serult-fa-keretben-60C39770-cm~II2211011
2211011
10328
376
15000
Kikiáltási ár:
15 000 Ft 40,54 EUR , 44,12 USD
Leírás: Kling György (1912-1991): Tél. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Sérült fa keretben. 60×70 cm
: kozár_edit