Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2211785
10540
376
Sulyok Gabriella (1939-) Tél I. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 55/100 d:5,5 cm keretben. 2189152
10541
376
Szabó jelzéssel: Aktok. Ceruza, papír, gyűrődéssel, 28x63 cm 2206818
10542
376
Szabó Vladimir (1905-1991): Viziváros. Rézkarc, papír. Jelzett. 30x40 cm Üvegezett keretben 2206393
10543
376
Szabó Vladimír (1905-1991): Nagymaros. Rézkarc, papír, jelzett. üvegezett keretben, 29x40 cm 2000023
10544
376
11000
Szántó Dezső (1958-): Kerti házikó. Olaj, farost, jelzett, keretben, 35×45 cm 2211446
10545
376
Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír. 12×12 cm 2211441
10546
376
Szász jelzéssel: Nap. Vegyes technika, papír. 12×12 cm 2206961
10547
376
Szász jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír, 12x12 cm 2186175
10548
376
Szász jelzéssel: Szemek és arcok. Tus, filctoll, papír, gyűrődéssel, 21x29,5 cm 2211450
10549
376
Szász jelzéssel: Szemek. Vegyes technika, papír. Lap jobb szélén apró sérüléssel. 12×12 cm 2186170
10550
376
Szász jelzéssel: Szemek. Tus, filctoll, papír, 21x29,5 cm 2206618
10551
376
Szegedi Zsófia (?-), 2 db mű: Női arc és koponya. Hidegtű, papír, foltos és sérült, 19,5x14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft