Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2210719
10528
376
80000
Schoenbeck jelzéssel: Öböl. Olaj, fa. Sérült fa keretben, 26×40,5 cm 2185829
10529
376
Schönberger jelzéssel: Alakok. Olaj, farost, kissé sérült, 80x61 cm 2210742
10530
376
Sebők jelzéssel. Népviseletes lány. Színezett rézkarc, papír, foltos, 39,5x29 cm 2163924
10531
376
Seregély Dezső (1867-1948): Emlékeztető. Lavírozott tus, papír, 22x29,5 cm 2184328
10532
376
Siskai J jelzéssel: Templomtorony. Akvarell, papír, jelzett. Fa keretben, 19,5×12,5 cm 2118550
10533
376
Somlai Vilma (1938-2007): Balaton eső után. Akvarell, papír, jelzett, jobb szélén enyhén sérült 35x50 cm 2118547
10534
376
Somlai Vilma (1938-2007): Pihenő. Pasztell, papír, hátoldalán bélyegzővel jelzett, 24,5x35 cm 2210755
10535
376
Somlai Vilma (1938-2007): Virágos domb. Színes linómetszet, papír, jelzett, 30×35 cm 2214942
10536
376
Soós Elemérné Korányi Anna (1870 - 1947): Párizs. 1905. Akvarell, papír. Jelzett. 31x24 cm Üvegezett keretben. 2205826
10537
376
S Peter jelzéssel: Táj gémeskúttal és házakkal. Olaj, vászon. Fa keretben, 50×70 cm 2212339
10538
376
15000
Stefániay Edit (1936-2010): Mária Jézussal. Tűzzománc, réz lemezen. Hátoldalán zsűri címkével. Fa keretben, 20x20 és d: 5,5 cm 2211415
10539
376
Stephan Salzer (?-): Levelek vagyunk egy nagy fán. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/25), hátoldalán címkén feliratozott, 28×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft