Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2212035
10516
376
Rontó jelzéssel: Téli erdő. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben, 35x26 cm 2207510
10517
376
Rózsavölgyi jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karton. Fa keretben, 19x40 cm 2161693
10518
376
Rozs J. jelzéssel: Udvar. Akvarell, papír, sérült (szakadt, hiányos), hátoldalán ragasztás nyomaival, 35x50 cm 2207110
10519
376
Rudnay Gyula (1878-1957): Lovasok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×19 cm 2189300
10520
376
Ruzicskay jelzéssel: Női arc. Akvarell, papír, sérült. Üvegezett keretben, 42x29,5 cm 2174208
10521
376
40000
Sági Sándor (1917-2007): Balaton-melléki falu. Olaj, vászon. Jelzett. Üvegezett keretben. 60x80 cm 2208650
10522
376
Saly Németh László (1920-2001): Zsennye. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban, 26×37 cm 2207332
10523
376
Sánta jelzéssel: Várnegyed. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (18/50), 14,5x13 cm 2184542
10524
376
11000
Sárdi 1938 jelzéssel: Budapesti részlet. Akvarell, karton, sérült fa keretben, 44×62 cm 2182737
10525
376
Schaffer Judit (?-): Jelmezterv. Klisé, tus, jelzés nélkül, gyűrődésekkel, 42×15,5 cm 2159222
10526
376
Schéner jelzéssel: Katona. Olaj, karton, kartonra kasírozva, sérült, 42×35 cm 2173277
10527
376
11000
Schéner Mihály (1923-2009): Pipanya és pupanya. Filctoll, papír, kartonra kasírozva, sérült fa keretben, 29,5×21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft