Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2214571
10408
376
N.A. jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, keret nélkül, 23x35 cm 2167179
10409
376
Nagy Árpád "Pika" (1950-): Alakok. Litográfia, papír, jelzés nélkül, lap széle sérült, litográfia ép, 41,5x59,5 cm 2201081
10410
376
Nagy Árpád "Pika" (1950-): Feje tetején a világ. Ceruza, kréta, papír, paszpartuban, jelzett (Pika), 28,5x40,5 cm 1489598
10411
376
40000
Nagy Ernő (1881-?): Csónak a holdfényben. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm 2215595
10412
376
Nemes jelzéssel: Férfiportré. Olaj, farost, üvegezett keretben, 44,5x34 cm 2208640
10413
376
Nemes M 1914 jelzéssel: Hölgy díszruhában. Ceruza, tus, papír, kissé sérült, 28x20,5 cm 2200813
10414
376
Nemes Tibor (1955-): Sirályok a Balaton felett. Akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott és a művész bélyegzőjével, 31,5×44,5 cm 2168480
10415
376
Négely jelzéssel: Park. Olaj, karton, 40x30 cm. 2205897
10416
376
Némethy Imre (?-?): Hazafelé. Olaj, fa, jelzett. Hátoldalán a festő igazolásával és 180 pengő árral. Díszes, kissé sérült neorokokó stílusú keretben, 13×18 cm 2205854
10417
376
3400
Novák Lajos (1927-1989): Vásárhelyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×29 cm 2207506
10418
376
Olvashatatlan jelzéssel: A békegalamb. Olaj, farost, fa keretben, 50×40 cm 2184878
10419
376
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, farost. 40x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft