Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2211971
10192
376
Gulácsy jelzéssel: Alkonyati séta. Olaj, vászon, fa keretben. 23×52,5 cm 2190087
10193
376
Haan Antal: Kislány portréja. Pasztell és szén, papír. Üvegezett, kopott fa keretben, 41,5x29 cm 2212034
10194
376
Hajdú Katalin (1932-): Ciklámen. Színes rézkarc, papír, lap alja kissé foltos, üvegezett fa keretben, 29x32 cm 1955893
10195
376
11000
Hans Barthelmess (1887-1916): Strasse bei Nacht. Rézkarc, papír, jelzett, 22×20 cm 2214588
10196
376
Haranghy jelzéssel: A Pók. Radius film. Plakát terv. Akvarell, papír. 21x13 cm Üvegezett keretben 2207503
10197
376
4800
H. Czékmány jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, vászon, farostra kasírozva, hátolfalán címkén jelzett és feliratozott, 39,5×31 cm 2214639
10198
376
H. Daub jelzéssel: Erotikus grafika. Computer print. Jerlzett, üvegezett keretben 18x12 cm 2208516
10199
376
Hegedűs Ildikó 2005 jelzéssel: Fekvő női kat. Kréta, papír, sérült, 42x63,5 cm 1339040
10200
376
Helbing Ferenc (1870-1958): Forradalmár. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 20×14 cm 1319383
10201
376
Helbing Ferenc (1870-1958): Katona. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 27×18 cm 1346091
10202
376
Helbing Ferenc (1870-1958): Korcsolyázó fiú. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 19×11 cm 1335468
10203
376
Helbing Ferenc (1870-1958): Zenélő fiatal hölgy. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 14×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft