Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2206993
10384
376
Mednyányszky jelzéssel: Kert. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27,5x20 cm 2214610
10385
376
Mednyánszky jelzéssel: Tájkép. Pasztell, farost, üvegezett fa keretben, 26x37,5 cm 2198200
10386
376
22000
Meggyes László (1928-2003): Emberek a vízparton (Tisza?). Olaj, farost jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 60×75 cm 2178269
10387
376
Meiszter Kálmán (1925-2018): Vízparton (Kőbányai-tó?). Toll, papír, jelzett, vékony kartonra kasírozva, 9×6 cm 1960990
10388
376
ME jelzéssel: Vibráló romantika. Olaj, vászon, 40×50 cm 2051548
10389
376
Méhes jelzéssel: Barátnők. Olaj, vászon, 60×70 cm 2212277
10390
376
Méray Gyula: Őszi erdő. Olaj, vászon. Jelzett. Díszes fa keretben. 60x80 cm 2188564
10391
376
Mesterházy L. jelzéssel: Hegyek között. Olaj, karton, üvegezett fa keretben, 30x40cm 2188746
10392
376
Mészöly László (1893-?): Arab város. Olaj, karton, jelzett és datált (Mészöly L 1919), sérült, 34×49 cm 2210715
10393
376
11000
Mihail Volkov (1954-): Mester és tanítványa. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 70×50 cm 2210716
10394
376
15000
Mihail Volkov (1954-): Régiségkereskedőnél. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 93×60 cm 2184519
10395
376
Mille jelzéssel: Tyúkot etető kislány. Olaj, vászon, díszes fa keretben, 50×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft