Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2211423
10624
376
Wollmann K jelzéssel: Pipázó hegedűs. Olaj, karton. Díszes fa keretben, 41×29 cm 2209535
10625
376
15000
Xantus Gyula (1919-1993): Hellaszi emlék. Akril, papír, jelzett és datált (XGY 89), paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 13×21 cm 2214821
10626
376
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Német nyelvű kiadás Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes egésvászon mappában. Számozott példány (80 sz.) 2212109
10627
376
Zádor István (1882-1963): Nádasdy Kálmán (1904-1980) opera- és filmrendező. Ceruza, papír, jelzett, 18,5×12 cm 2207340
10628
376
28000
Zádor István (1882-1963): Tereske, Nógrád megye, 1947 (Interieur). Tempera, karton, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Díszes, kissé sérült üvegezett keretben, 27,5×38 cm 2172293
10630
376
Zemplény jelzéssel: Gellérthegy. Olaj, papír, sérült (jobb felső sarka hiányos), 40x30 cm 2207420
10631
376
Z. Kiss jelzéssel: Szoptató anya. Színezett rézkarc, papír, lap széle sérült, rézkarc ép, 19,5x14,5 cm 2162359
10632
376
Zorkóczy jelzéssel: Vízparton. Olaj, papír, sérült fa keretben, 13,5x19,5 cm 2191441
10633
376
Zórád jelzéssel: Hegyvidéki ház. Akvarell, tus, papír. 36×22,5 cm 2205882
10634
376
Zsiday Gy 1924 jelzéssel: Csónakázók. Olaj, karton. Díszes, kissé sérült neobarokk stílusú keretben, 24,5×34,5 cm 2205886
10635
376
Zsiday Gy 1924 jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karton. Díszes, kissé kopottt neobarokk stílusú keretben, 24,5×34,5 cm 2190431
10636
376
1844 Gammel jelzéssel: Elegáns férfi. Ceruza, papír. 19x18 cm 31x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft