Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1991127
10612
376
Vincze Győző (1925-2001): Sziklás táj, vegyes technika, papír, foltos, jelzés nélkül, 46×63 cm 2184584
10613
376
Vitéz Mátyás (1891-1978): Barokk szent virágokkal (1910-1920 körül). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán korabeli címkén az Andrássy út 71., azaz a Képzőművészeti Főiskola címével és 120 K árral. Kisebb felületi sérülésekkel, 54×44 cm 2211675
10614
376
Völgyessy jelzéssel: Behavazott téli táj. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 25x30,5 cm 2161719
10615
376
Vörös jelzéssel: Férfi portré. Kréta, papír, 42x29,5 cm 2145705
10616
376
Vörös jelzéssel: Női arckép. Akvarell, papír, 42x29,5 cm 2151754
10617
376
Vörös jelzéssel: Virágok. Olaj, farost, enyhén sérült fa keretben, 50x70 cm 1947700
10618
376
Walleshausen Zsigmond (1888-1978): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel, "Imrének szeretettel 1923 XII.23 Zsiga", 7,5×8 cm 2207087
10619
376
Weintrager Adolf (1927-1987): Tanya boglyákkal. Akvarell, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett keretben, 27,5×39,5 cm 2205755
10620
376
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Víz a kertben (Zsennye, 1982 november). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészek Szőnyi István Alkotóközössége címkével. Fa keretben, 80×60 cm 2211514
10621
376
Wischán jelzéssel: Naplemente. Akvarell, papír. Kissé sérült, üvegezett fa keretben. 32,5×24 cm 1377585
10622
376
100
W. Martini jelzéssel:
Fekvő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 21x14 cm 2145165
10623
376
Wolfgang Würfel (1932-): Junge Liebe (Fiatal szerelem). Fametszet, papír, apró folttal, paszpartuban, ajándékozási sorokkal Fazekas János részére, 1966.8.29, Berlin, 11×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft