Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2211394
10300
376
Jelzés nélkül: Tengerparton. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 16×22,5 cm 2211851
10301
376
9500
Jelzés nélkül: Transzban. Olaj, vászon, fa keretben, 60×60 cm 2207077
10302
376
Jelzés nélkül: Úton. Olaj, vászon, fa keretben, 23x29,5 cm 2154438
10303
376
Jelzés nélkül: Virágcsendélet (tanulmány). Olaj, karton, 40x30 cm 2211688
10304
376
Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben, 26,5x20,5 cm 2207129
10305
376
9500
Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, vászon. Jelzett és datált, díszes fa keretben, 42×36 cm 2211575
10306
376
Jelzés nélkül: Vípart. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán régi Abend és Szittner keretező pecséttel. Díszes fa kerteben. 29,5×42 cm 2207280
10307
376
Jelzés nélkül: Vízparti ház. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm 2206810
10308
376
Joachim József (1898-1954): Hátakt. Ceruza, papír. Jelzett. 41x28 cm 2186317
10309
376
JP jelzéssel: Arcok. Kréta, papír, 33x58 cm 2126241
10310
376
Juhász Erika (1926-2018): Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 41×50 cm 2126184
10311
376
Juhász Erika (1926-2018): Száll a madár. Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 40×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft