Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2208613
10276
376
Jelzés nélkül: Maszk. Akvarell, papír, sérült, 42×56 cm 2188816
10277
376
Jelzés nélkül: Mosás a patakparton. Rézkarc, papír, lap sérült és hiányos, rézkarc ép, 22x17 cm 1809650
10278
376
Jelzés nélkül: Mughal stílusú indiai falikép, vegyes technika, selyem, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm 2209105
10279
376
Jelzés nélkül: Nagybányai utca. Olaj, fa. Fa keretben. 35×24 cm 2211695
10280
376
Jelzés nélkül: Napfényes táj. Olaj, karton. Fa keretben, 16x25 cm 2151783
10281
376
Jelzés nélkül: Női aktok (kétoldalas mű). Vegyes technika, papír, lap szélén gyűrődésekkel, 37x52 cm 2151762
10282
376
Jelzés nélkül: Női akt tanulmány. Vegyes technika, papír, sérült, 50x32,5 cm 2214678
10283
376
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Átkelés a folyón,fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 24x17 cm 2151786
10284
376
Jelzés nélkül: Női arckép. Vegyes technika, papír, 69,5x49,5 cm 2151789
10285
376
Jelzés nélkül: Női arckép (tanulmány). Olaj, papír, sérült, 65x50 cm 2211532
10286
376
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon. Sérült. 50×40 cm 2154440
10287
376
Jelzés nélkül: Ölelkező alakok. Ceruza, papír, apró szakadással és gyűrődésekkel, 37,5x27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft