Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2134664
10084
376
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Vegyes technika, karton, jelzett, datált (9407...), 17x32 cm 2199851
10085
376
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kompozíció, akvarell, papír, jelzett, szélein sérült, 15x45 cm 2173285
10086
376
Cserháty jelzéssel: Jelenet. Rézkarc, papír, foltos, kartonra kasírozva, sérült, üvegezett fa keretben, 22,5×17 cm 2160603
10087
376
Csepregi Anita (1985-): Karácsony Akril, farost, jelzett, 30x40cm 2206815
10088
376
Csisztu Mihály (1933-2008) Tokaj. Rézkarc, papír. Jelzett. 20x34 cm 2210473
10089
376
Csík János (1975-): Őszi tanya. Olaj, fa, jelzett, díszes fakeretben, 9×13 cm 2118556
10090
376
8500
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, datált (2001.XI.7), 31x43 cm 2118553
10091
376
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kutya sétáltatás. Tus, cellulóz, jelzett, datált (78. III. 18), 29,5x19,5 cm 2152289
10092
376
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányok, pasztell, karton, jelzett, 14×41 cm 2125867
10093
376
Csohány jelzéssel: Férfi portré. Grafit, szén, papír, sérült (szakadásokkal), 65x51 2185890
10094
376
Csonka Mária (?-): Hegyvidéki táj. Olaj, karton, hátoldalán jelzett és ajándékozási sorokkal, fa keretben, 20×30 cm 2211147
10095
376
Csontváry jelzéssel: Gondolatokban elmerülve. Pasztell, karton, 49,5x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft