Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2189265
10108
376
Derkovits jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, 40x50 cm 2188814
10109
376
Diósy Antal (1895-1977): Városliget, 1969. Akvarell, papír, jelzés nélkül, datált. Üvegezett fa keretben, 12,5x17 cm 2188978
10110
376
D jelzéssel: Bibliai jelenet. Tempera, fa, sérült, 32×27,5 cm. 2209611
10111
376
11000
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Tanya. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×44 cm 2209613
10112
376
11000
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Téli táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×44 cm 2184862
10113
376
Dobos J. jelzéssel: Munka nélkül. Ceruza, papír. 17x29 cm 2210718
10114
376
Dudás Jenő (1902-1991): Lovak ("Nyírfák"). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31,5×29 cm 2072233
10115
376
Dobos Lajos (1921-2012): A majom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×5 cm 2188824
10116
376
Dudás Jenő (1902-1991): Tihanyi részlet. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 29×36,5 cm 2032207
10117
376
Dunai Imre (1939-2004): 3 db karikatúra, tus, papír, 2 db jelzett, 17,5×17,5 cm-23×20 cm 2201390
10118
376
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Lányok a székelykapu előtt. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. Tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. Ritka! 23×16 cm 2210862
10119
376
Edvi Illés Aladárné (1877-1963): Meseolvasás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap sarkaiban foltos, 39×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft