Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2211141
10096
376
Csontváry jelzéssel: Hallgasd az igét! Pasztell, karton, 39,5x29 cm 922628
10097
376
40000
Csorba Simon László (1943-): Cím nélkül (Prézlinek szeretettel). Akril-vegyes technika, karton, hátoldalán a művész autográf feliratával. Üvegezett kerettel, 40×60 cm 2214294
10098
376
Csók István jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, keret nélkül, 37,5x29 cm 922630
10099
376
Csorba Simon László (1943-): Jelenet III. Tus, papír, üvegezett kerettel, 40×28 cm 2211490
10100
376
Dankó Gyula 1925: Őszi táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 25×33 cm 2158824
10101
376
D. Benczúr Ida jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, lap szélén apró szakadással és kisebb gyűrődéssel, 39×30,5 cm 2158826
10102
376
D. Benczúr Ida jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, lap szélén apró szakadással és hiánnyal, 39×30,5 cm 2103984
10103
376
Decsei Ildikó (1967-): Az Alfa és az Omega. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 50×65 cm 2208620
10104
376
Detela F 18...jelzéssel: Női portré. Ceruza, szén, papír, sérült, 44x34 cm 2208623
10105
376
Detela F. 1879. jelzéssel: Férfi portré (Jézus?). Ceruza, szén, papír, paszpartuban, 43x34 cm 2215633
10106
376
Deli Antal (1886-1960): Házak a domboldalon. Szén, papír, jelzés nélkül, kis szakadásokkal, felcsavarva, 60×45 cm 2215636
10107
376
Deli Antal (1886-1960): Házak. Pasztell-ceruza, papír, jelzés nélkül, foltos, 21×16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft