Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2192773
10204
376
Hévizi Éva (1946-): Romok. Akvarell, papír, jelzett és datált (Hévizi Éva 78), lap hátoldalán autográf felirattal és szélein ragasztás nyomaival, 32x51 cm 2186307
10205
376
Derkovits jelzéssel: Ülő akt. Ceruza, papír, 58x52 cm 2210507
10206
376
Hidasi L jelzéssel: Tanya gémeskúttal. Olaj, farost, fa keretben, 15×20 cm 2206835
10207
376
H. M. S. 37 jelzéssel: Címer. Akvarell, papír, lap széle sérült. Üvegezett fa keretben, 42×31 cm 2145739
10208
376
Hornyánszky jelzéssel: 5 db grafikai lap (Koponyák, mesebeli alakok és más tanulmányok). Ceruza, toll, tus, papír, kapoccsal összetűzve, 1 lap mérete 16x25 cm, többi ca. 24,5x32,5 cm 2133123
10209
376
Hornyánszky jelzéssel és/vagy pecséttel: 3 db rajz és vázlat. Különféle technikák (tus, ceruza, golyóstoll), papír, ca. 30x21 és 32x24 cm közötti méretben 2208703
10210
376
Hollósy Simon után, Bánkúti jelzéssel: Tengerihántás. Olaj, vászon, sérült, felcsavarva, 58×48,5 cm 997303
10211
376
Horkovits jelzéssel: Virágzó fák. Olaj, vászon, üvegezett antik keretben, 60×80 cm 2212996
10212
376
HRobin jelzéssel: Párizs, Notre Dame. Rézkarc, papír. 9x15 cm 2210495
10213
376
Idevila (?) jelzéssel: Mediterrán utca. Olaj, vászon, fa keretben, 46×38 cm 2069588
10214
376
Id.Hankó Béla (1927-1993): Domboldal. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 51×36 cm 2069591
10215
376
Id.Hankó Béla (1927-1993): Vízmosás. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 36×51 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft