Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2212041
10180
376
Gellért 1914 jelzéssel: Fiatal férfi arcképe. Olaj, karton, sérült. 39,5x30 cm 2178305
10181
376
Gerhardtné jelzéssel: Virágos udvar. Akvarell, papír, díszes üvegezett keretben, 28,5×38 cm 2192721
10182
376
Gerő András (1936-): Budai házak. Akvarell, papír, jelzett, 35x24,5 cm 2206956
10183
376
Gyémánt jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 23,5x17,5 cm 2207300
10184
376
Glatz Oszkár (1872-1958): Első lecke. Rézkarc, papír, sérült, jelzett.Díszes, kissé sérült üvegezett keretben, 35×26 cm. 2207302
10185
376
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színezett rézkarc, papír. Díszes, üvegezett keretben, 35×27 cm 2207350
10186
376
4600
Griesz Lilike tulajdona jelzéssel: Női portré. Olaj, karton, hátoldalán női portré tanulmány, 24,5x20 cm. 2194919
10187
376
Göllner Miklós (1902-1977): Sétálók (Szentendre?). Rézkarc, papír, jelzett. Göllner Miklós rézkarcai igen ritkák, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. 9,5×14,5 cm 2174063
10188
376
Göndör Bertalan (1908-1945): Az ínyenc. Tus, papír, jelzett, lap szélén szakadásokkal, 30×40 cm 2191325
10189
376
Göndör Bertalan (1908-1945): A kutya fáját! (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett és datált (Gőndőr 23), lap sarkaiban kisebb gyűrődéssel és sérülésekkel, hajtásnyommal, 28×22 cm 2174055
10190
376
Göndör Bertalan (1908-1945): Ben-Szodoma (Női akt). Ceruza, papír, jelzett, 27,5×23 cm 2191321
10191
376
Göndör Bertalan (1908-1945): Servus collega! A beteg elefánt (karikatúra). Ceruza, papír, jelzett, lap jobb felső sarkában kisebb gyűrődéssel, 21,5×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft