Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2169568
10216
376
Ilosvai jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír, üvegezett, sérült keretben, 16×24,5 cm 2188820
10217
376
Imre István (1918-1983): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm 2184556
10218
376
14000
Ismeretlen cirill betűs jelzéssel, feltehetően orosz v. szovjet festő munkája: Női portré. Olaj, vászon, 57×50 cm / Unknown cyrillic sign, probably work of a soviet or russian painter: Portrait of a lady. Oil on canvas, 57x50 cm 2134214
10219
376
4200
Ismeretlen jelzéssel: Városrészlet pálmákkal és minarettel. Olaj, váson, jelzett a hátoldalán (t. malki 977 ?), 45×30 cm 2206667
10220
376
Ismeretlen monogrammal: Nofertiti arcképe. Szén papír, paszpartuban, 43×28 cm 2151698
10221
376
Istokovits jelzéssel: Játszó gyerekek. Olaj, farost, 65x68 cm 2186272
10222
376
Istókovits jelzéssel: Halászok. Olaj, farost, 68x82,5 cm 2206865
10223
376
I Soós E jelzéssel: Juhász kutyákkal. Olaj, karton. Sérült ökörszemes keretben, 34,5×25 cm 2152894
10224
376
Iványi jelzéssel: Táj. Olaj, fa, sérült. Sérült fa keretben. 47x58,5 cm 2191446
10225
376
Iványi jelzéssel: Táj (hátoldalán nyomat Barsi B jelzéssel). Akvarell, papír, paszpartura ragasztva. 29×42,5 cm 2210516
10226
376
Iván Szilárd (1912-1988): Táj varjakkal. Rézkarc, papír, jelzett, 29X39 cm. Fa keretben 2161753
10227
376
Jakovits jelzéssel: Ikonosztáz. Akvarell, kollázs, papír, 34x73 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft