Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2211222
10312
376
Kádár jelzéssel: Anya gyermekével. Szén, papír, paszpartuban, 34x23 cm 2214947
10313
376
Kádár jelzéssel: Csónak. Akvarell, papír. 20x29 cm Üvegezett keretben 2211215
10314
376
Kádár jelzéssel: Lány. Kréta, papír, 46,5x33 cm 2210768
10315
376
Károlyi András (?-?): A szerencse forgandó. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 40x29 cm 2162391
10316
376
Katona jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, karton, fa keretben, 38x55 cm 2191450
10317
376
Katona jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, paszpartura ragasztva. 28,5×41 cm 2189286
10318
376
Katona jelzéssel: Hegyvidéki tó vitorlásokkal. Olaj, farost, fa keretben, 58x90 cm 2073188
10319
376
Katona jelzéssel: Vízparti erdő. Olaj, farost (besötétedett), 57×80 cm 2214583
10320
376
Karel Zeman: Kompozíció macskával. Rézkarc, papír. Jelzett, sorszámozott 67/100 19x12 cm Üvegezett fa keretben 2215247
10321
376
4800
Kelemen János (1946-) 2 db komputer grafika. Jelzettek, Keretben. 23x17 cm 2215808
10322
376
100000
Kelemen Marcell (1964-): Viszonyok I. Olaj vászon, jelzett. 140x90 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2214388
10323
376
Kiss Terézia (1928- ): Tárgyak kontrafényben. Rézkarc, papír. 27x29 cm Üvegezett keretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft