Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2206812
10120
376
Edvi jelzéssel: Tanya galambdúccal. Olaj, karton. 38x27 cm 2198169
10121
376
Egyeki Aladár (?-): Zöldellő táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 33,5×45,5 cm 2197507
10122
376
Egyeki Aladár (?-): Tanya. Olaj, farost, fa keretben, 41,5×48 cm 2208730
10123
376
4600
Élesdy István (1912-1987): 13 db női akt és portré. Különféle technikák (olaj, tus, ceruza, akvarell, szén), papír, mind jelzés nélkül. 40x20 és 35x50 cm közötti méretben. 2210039
10124
376
Élesdy István (1912-1987): Falu (Dunakanyar?). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 29×40,5 cm 2210026
10125
376
Élesdy István (1912-1987): Havas utca. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos és szakadt, 27×36 cm 2210060
10126
376
Élesdy István (1912-1987): Pécs látképe a Mecsekről nézve. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, kis szakadással, 29,5×42,5 cm 1387837
10127
376
Élesdy István (1912-1987): Szabó Lörinc. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 7×5 cm 2205842
10128
376
Élesdy István (1912-1987): Utcán Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×48 cm 2165083
10129
376
El Kazovszkij nyomán: Fekete-fehér örvény. Olaj, fa, sarkaiban lyukakkal, 69×59 cm 2215679
10130
376
Élesdy István (1912-1987): Vár, Fortuna utca Rézkarc, papír, jelzett 29×39 cm 2208634
10131
376
Emanuel Béla (1879-1976): Pirospozsgás kislány. Ceruza, papír, jelzett és datált (Emanuel Béla 1945), kissé foltos paszpartuban, 26×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft