Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2207313
10132
376
E Schmelzer jelzéssel: Schubart. Metszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, 17,5×14,5 cm 2215557
10133
376
ETA jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 24x33 cm 2207159
10134
376
Ezüst György (1935-2017): Őszi hangulat. Olaj, farost ,jelzett. Fa keretben, 46×36 cm 2207157
10135
376
Ezüst György (1935-2017) : Vitorlások. Olaj, farost ,jelzett. Fa keretben, 39×48 cm 2214946
10136
376
Farkas György jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost. 35x49 cm 2206990
10137
376
Farkas jelzéssel: Balatoni horgász. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24,5x18 cm 2189633
10138
376
Farkas jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 31,5x26 cm 2182091
10139
376
Fazekas Attila (1948-) Erotikus ex libris terv. Tus, papír. Jelzett, 22x17,5 cm 1019878
10140
376
Fazekas Marianna (1968- ): Fasor a falu szélén, olaj, vászon, jelzett, paszpartuban, 43,5×53,5 cm 1019883
10141
376
Fazekas Marianna (1968- ): Női fej, pasztell, farost, jelzett, üvegezett, 40×25 cm 2213210
10142
376
Fábián Rózsa (1929-): Lovas királyné. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, keretben, 22x14 cm 2214580
10143
376
Fábián Rózsa (1929- ): Szerelem, porcelán kép bőr foglalatban, jelzett, a hátoldalán Vizualart címkével, porcelán kép: 5 cm, foglalat: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft