Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2211325
10144
376
11000
fe. LL '98 jelzéssel: A három grácia. Olaj, papír, 50x70 cm 2211333
10145
376
11000
fe. LL '98 jelzéssel: A rejtély. Olaj, papír, 70x50 cm 2211331
10146
376
11000
fe. LL '98 jelzéssel: A szent. Olaj, papír, 70x50 cm 2211317
10147
376
11000
fe. LL '98 jelzéssel: A vörös alagút. Olaj, papír, 70x50 cm 2214577
10148
376
Ferenczy jelzéssel: Virágos lányok. Akvarell, papír. Jelzett 23x30 cm Üvegezett keretben. 2159788
10149
376
FK 1966 jelzéssel: Házak. Monotípia, papír, paszpartuban, lap tetején ragasztószalag maradvánnyal. 56×37,5 cm 1124277
10150
376
F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm 2215065
10151
376
Fonali jelzéssel: Női arckép. Szénrajz, papír, dátumozva (1950.), 30x21 cm 2186270
10152
376
14000
Frank jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, 68x60 cm 2186220
10153
376
Frank jelzéssel: Táj. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 29,5x37,5 cm 2161747
10154
376
Frank jelzéssel: Ülő nő. Szén, papír, sérült (szakadással), 69x50 cm 2210728
10155
376
30000
Fratuli 935 jelzéssel: Velencei vitorlások. Olaj, karton, hátoldalán MNG kiviteli pecséttel. Üvegezett, díszes fa keretben, 30×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft