Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2172332
10012
376
Anna jelzéssel: Angyal a felhők felett. Olaj, papír, 29x38,5 cm 2207212
10013
376
Antal Béla (?-): MÁV utasellátó étterem (1960). Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm 2201736
10014
376
Antal Ilona (1932-2004): Madárka. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 18x17,5 cm 2214608
10015
376
Anna Khunova (1946-) Mesebeli. Rézkarc, papír, jelzett. Sorszámozott 115/200. 5,5x5 cm Üvegezett keretben. 2210845
10016
376
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Reggel Nagymaroson. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 20×29,5 cm 2211228
10017
376
11000
A. Tóth S. jelzéssel: Utcán. Olaj, papír, 70x50 cm 2182090
10018
376
Azonosítatlan jelzéssel: Tabán, Rézkarc,. papír. Jelzett. 18x12 cm 2188809
10019
376
Bagossy Gábor (?-?): Nagyvárosi forgatag (Budapest?). Olaj, karton, jelzett a hátoldalon (Bagossy 938). Hátoldalán egy másik festmény vázlatával. Kissé sérült fakeretben, 40x45 cm 2116388
10020
376
Baja Béla (1940-?): Városszél. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 26x19 cm 2116808
10021
376
Baja Béla (1940-?): Vízitúra. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 26x18 cm 2210717
10022
376
Baky Albert 1911 jelzéssel: Balatonpart. Olaj, karton, 44,5×68 cm 2212560
10023
376
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, papírra kasírozva. Alján német nyelvű felirattal. 33x48,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft