Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2207121
10564
376
28000
Szilvássy Pál (1920-1996): Virágcsendélet. Vegyes technika, papír. Jelzett és datátl (Szilvássy 57). Kissé sérült, díszes üvegezett fa keretben, 60×80 cm 2035105
10565
376
Szlima jelzéssel: Ókori jelenet, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18x12 cm 2211059
10566
376
Szobotka I. jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, vászon, 40x50 cm 2211057
10567
376
Szobotka I. jelzéssel: Falusi utca. Olaj, farost, 29,5x39 cm 2210528
10568
376
4800
Szőke Zoltán: Tanya napfürdőben. Olaj, farost, jelzett, 42X36 cm. 2211801
10569
376
4200
Szunyoghy András (1946- ): Tanyák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×35 cm 2206929
10570
376
SS jelzéssel: Arc. Akril, karton, üvegezett fa keretben, 30x40 cm 2206926
10571
376
SS jelzéssel: Piros-zöld fej. Akril, karton, keretben, 37x34,5 cm 2208514
10572
376
Sz... (?) Vera jelzéssel: Kisvárosi jelenet. Akvarell, ceruza, papír, sarkaiban kissé sérült, 30x44 cm 2209119
10573
376
Tenkács Tibor (1913-1998): Kistokaji harangláb. Olaj, karton, hátoldalán jelzett. Díszes fa keretben. 35×20 cm 2172219
10574
376
Thormáné Kiss M. jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, sérült, 56,5×34,5 cm 2102789
10575
376
Tihanyi jelzéssel: Udvar kis viskóval. Akvarell, papír, 31×45 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft