Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2214600
10348
376
Kós Károly (1883-1977): Szoba Ady Endre szülőházában, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10x10 cm 2214653
10349
376
Kozma Lajos (1884-1948): Munka, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2214635
10350
376
Kozma Lajos (1884-1948): Születés, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2212440
10351
376
Kovács Géza (1938-): Alsósófalvi utca (Székelyföld, Erdély). Linómetszet, papír, jelzett és datált (Kovács Géza 1990), számozott (19/50). Üvegezett fa keretben, hátoldalán az RMDSZ dicsőszentmártoni helyi szervezetének nevében, dr.Kakassy Sándor ajándékozási soraival. 21,5x29,5 cm 2198377
10352
376
24000
Krizbai Sándor (1949-): Csendélet madárral. Vegyes technika, merített papír, jelzett, datált (2010), üvegezett keretben. 41x29,5 cm 1869180
10353
376
Krizsánits jelzéssel: Csendélet, akvarell, papír, paszpartuban, 31×42 cm 2163134
10354
376
90000
Krupka Ferenc (1870-1928): Lóvásár. Olaj, vászon, jelzett és datált (Krupka 1925), enyhén sérült. Díszes, sérült keretben, 60×80 cm 2172177
10355
376
Kunffy L. jelzéssel: Emlék (1942). Olaj, farost, 80×68,5 cm 2151760
10356
376
Kunffy jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 82,5x68 cm 2206806
10357
376
4600
Kuti jelzéssel: Téli naplemente. Olaj, fa, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Díszes fa keretben, 9,5×12 cm 2205904
10358
376
Lajtay Sándor (?-?): Dunakanyar. Olaj, karton, jelzett. Díszes, kissé kopott fa keretben, 36×50 cm 2214617
10359
376
Launily jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon. 18x23 cm Keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft