Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2215676
10360
376
Láng Rudolf (1904-1991). Furcsa arcok. Rézkarc, papír-karton, foltos, Jelzett, 20×19 cm 1407698
10361
376
László Anna (1946-): 2 db Buék 1976. Rézkarc, papír, jelzett, 4,5×6 és 10,5×7,5 cm 2184357
10362
376
Ledniczky Z, jelzéssel: Gólya. Olaj, karton. Díszes, üvegezett, sérült fa keretben, 30×20 cm 2160460
10363
376
Lengyel Sándor (1930-1988): 1964 naptár terv, vegyes technika, papír, vékony kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 23x31,5 cm 2112042
10364
376
Lengyel Sándor (1930-1988): Esős, havas időben... plakátterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 19,5x14 cm 2214563
10365
376
Littkei jelzéssel: Tájkép. Pasztell, farost, keret nélkül, 28,5x30 cm 2145710
10366
376
Lossonczy jelzéssel: Arc. Kréta, papír, törésnyomokkal 55x42 cm 2215572
10367
376
Lotz jelzéssel: Akt. Vegyes technika, karton, paszpartuban, üvegezett keretben, 26,5x19 cm 2189250
10368
376
Lotz jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, lap alja sérült, 35x31 cm 2207127
10369
376
2200
Lovaghy István (1898-?): Park trolibusszal. Ceruza, papír, jelzett, 24,5×18,5 cm 2206879
10370
376
15000
Lux Kálmán (?-?): Csendélet porcelánokkal. Olaj, karton, jelzett, kissé sérült. Díszes, kissé kopott fa keretben, 49,5×39,5 cm 2188819
10371
376
Maranova Jarmila (1927-2009): At the Doctor (Woyzeck sororzatból). Litográfia, papír, lap széle sérült, mű ép, hátoldalán feliratozott, 39,5x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft