Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2206720
10372
376
Margl O 1946 jelzéssel: Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel. Olaj, fa, keretben, 48,5×38,5 cm 2206985
10373
376
Márffy jelzéssel: Merengő. Kréta, papír, 33x24 cm 1971366
10374
376
11000
Maria Ressel (1877-1945): Rothenburg. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6 cm 2124184
10375
376
Márkusz Zsuzsanna (?-): Sziklás tengerpart, olaj, farost, jelzett, datált (1998), hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 60×60 cm 2210336
10376
376
Márk Tivadar (1908-2003): Bethlen Kata jelmezterv. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezve, 30x21 cm 2210486
10377
376
Márta Mónika (?-): Táj fákkal. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 30×40 cm 2210483
10378
376
Márta Mónika (?-): Naplemente. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 30×25 cm 2111371
10379
376
Mattoni jelzéssel: Lány. Akvarell, papír. 40x30 cm üvegezett keretben 2206939
10380
376
M Bender jelzéssel: Őszi levelek. Akril, applikáció, karton, fa keretben, 30x40 cm 2206942
10381
376
M Bender jelzéssel: Arany-vörös csendélet. Akril, applikáció, karton, fa keretben, 46x44 cm 2211923
10382
376
28000
Mednyánszky jelzéssel: Erdei fények. Olaj, vászon, restaurált. 59×79 cm 2214793
10383
376
Mednyánszky jelzéssel: Katona. Vegyes technika, farost, réz díszítéses üvegezett keretben, 22x18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft