Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2213352
10468
376
Pap jelzéssel: Asztali csendélet. Linó, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35×26 cm 2191453
10469
376
Parrag jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, paszpartura ragasztva. 32,5×49 cm 2189369
10470
376
Parrag jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, hátoldalán ragasztás nyomaival, 39,5x51 cm 2206830
10471
376
Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat a Tiszánál. Rézkarc, papír, jelzett, fa keretben, 24×32 cm 2212036
10472
376
Paulovits Pál (1892-1975): Eső után. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fa keretben, 25×35 cm 2214448
10473
376
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25,5×34 cm 2214392
10474
376
Paulovits Pál (1892-1975): Korytniczánál? Rézkarc, papír, jelzett, 25x34 cm Üvegezett keretben 2214403
10475
376
Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni holdfény Rézkarc, papír, jelzett, 30x23 cm Üvegezett keretben 2214405
10476
376
Paulovits Pál (1892-1975): Velence Rézkarc, papír, jelzett, 35x25 cm Üvegezett keretben 2208624
10477
376
Paczka Wagner Cornelia (1864-1930 ): Madonna. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. Jelzett, próbanyomat (Probedruck), lap alján német nyelvű autográf jelzés későbbi magyar fordítása. Lap széle kissé foltos. 11,5x19 cm. Ritka! 2208617
10478
376
Pataky Ferenc (1897-?): Elismerő oklevél terv (magyar címerrel). Ceruza, akvarell, karton, jelzett és datált (v. Pataky Ferenc 1938), lap kissé foltos, hátoldalán a művész névjegyével, 42x52 cm 2208636
10479
376
Pataky Ferenc (1897-?): Olvasás közben. vegyes technika, karton, jelzés nélkül, 42x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft