3 600 Ft
Kovács Géza (1938-): Alsósófalvi utca (Székelyföld, Erdély). Linómetszet, papír, jelzett és datált (Kovács Géza 1990), számozott (19/50). Üvegezett fa keretben, hátoldalán az RMDSZ dicsőszentmártoni helyi szervezetének nevében, dr.Kakassy Sándor ajándékozási soraival. 21,5x29,5 cm