Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2214945
10240
376
4200
Jelzés nélkül: Balaton part. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 41x26 cm 2189590
10241
376
Jelzés nélkül: Bivaly. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 19x27,5 cm 2189583
10242
376
Jelzés nélkül: Boszorkányüldözés 1506-ban. Vegyes technika, papír. Kissé sérült, üvegezett fa keretben, 26x33 cm 2208501
10243
376
Jelzés nélkül: Budapesti látkép télen. Olaj, vászon, hajtásnyommal, 11,5x14,5 cm 2028602
10244
376
Jelzés nélkül: Buksi az iskolában, gyerekmese, Hámos Gusztáv és Pap Zoltán rajzai, vegyes technika, papír, hajtott, különböző méretben 2208614
10245
376
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír, sérült, 52,5×36,5 cm 2210518
10246
376
Jelzés nélkül: Eiffel-torony, Párizs. Rézkarc, selyem, 20X15 cm. Fa keretben 2212533
10247
376
Jelzés nélkül: Elegáns hölgy. Olaj, karton. Díszes fa keretben, 29,5x20 cm 2191409
10248
376
Jelzés nélkül: Erdei táj patakkal. Akvarell, papír. Sérült, üvegezett fa keretben, 40×29,5 cm 2211581
10249
376
Jelzés nélkül: Erdőbelső. Olaj, vászon. Díszes fa kerteben. 28×20 cm 2188750
10250
376
Jelzés nélkül: Expresszív táj. Olaj, farost, 42×60 cm 2188812
10251
376
Jelzés nélkül: Expresszív alakok. Rézkarc, papír. Sérült fa keretben, 16x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft