Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2186248
10024
376
Balla J. jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 56x52 cm 2207214
10025
376
3800
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások, olaj, karton, üvegezett fa keretben, 23,5×32 cm 2145092
10026
376
Banki (?) László jelzéssel: Női arckép. Kréta, papír, 31×26 cm 2208697
10027
376
Bánkúti jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, sérült, felcsavarva, 57×47 cm 2208507
10028
376
Baráth J (?) jelzéssel: Gémeskút. Olaj, vászon, sarkaiban törésekkel, 41,5x51 cm 2212566
10029
376
Barcsay jelzéssel: Házak. Olaj, karton, sarkaiban töréssel. 50x69,5 cm 2212568
10030
376
Barcsay jelzéssel: Utca. Olaj, karton, sarkaiban sérült. 50x69,5 cm 2211788
10031
376
Bárdossy Z 1934 jelzéssel: Nyári munka. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 21x29 cm 1096173
10032
376
15000
Bari Árpád (1953-): Lenni vagy nem lenni. Olaj, farost, jelzett, keretben 40×21 cm 1096179
10033
376
15000
Bari Árpád (1953-): Madonna a kis Jézussal. Olaj, vászon-farost, jelzett a keret alatt, keretben 34×24 cm 2187769
10034
376
Bartus Ödön (1888-1950): Miskolc belvárosi evangélikus templom. Pasztell, papír. Jelzett. 31x23 cm Keret nélkül. 2189161
10035
376
Basch és Bass jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír, 46x42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft